Nuba Builder Musli worek 20kg

NMSPK20004

85,00 zł


Wysyłka do 3 dni roboczych od potwierdzenia płatności.


Dla: konie i kuce w treningu pracujące nad rozwojem masy mięśniowej, mające problem z utrzymaniem wagi,

Cechy charakterystyczne: wysokobiałkowa, duża zawartość tłuszczu, dodatek otrębów ryżowych,

Dostępne opakowania: worek 20 kg

Więcej informacji

Nuba Builder Musli to pasza wspomagająca rozwój masy mięśniowej u koni w treningu, jak i przybieranie na masie koni i kuców mających problem z jej utrzymaniem. Odpowiedni stosunek białka do energii, która utrzymana jest na dość wysokim poziomie, sprzyja rozwojowi mięśni bez powodowania tendencji do nadmiernego otłuszczania się konia. Zawarte w paszy białko dobrej jakości, o dużym udziale lizyny, cysteiny i metioniny, optymalizuje proces budowania masy mięśniowej. Jest też konieczne do regeneracji po treningach. Duży dodatek gamma oryzanolu z otrąb ryżowych pozwala zwiększyć siłę i wydajność mięśni oraz zredukować tkankę tłuszczową. Witaminy oraz mikro i makro elementy wkomponowane są w łatwo przyswajalnej formie pozwalając odżywić organizm przy wzmożonej pracy. Musli to jest idealną paszą dla koni dążących do doskonałej kondycji treningowej oraz będących w szczytowej formie. Pasza stosowana zgodnie z zalecanym dawkowaniem nie wymaga żadnej dodatkowej suplementacji.*


*w przypadku braku wcześniej stwierdzonych znacznych niedoborów. Jeżeli uprzednio stwierdzone zostały niedobory konieczne może okazać się ich dodatkowe uzupełnienie.

Skład i analiza

Jęczmień mikronizowany płatkowany, owies mikronizowany płatkowany, otręby ryżowe, lucerna mączka, kukurydza mikronizowana płatkowana, otręby pszenne, siemię lniane, wysłodki buraczane niemelasowane, drożdże paszowe, łuska słonecznika, łuska sojowa, słonecznik w łupinie, soja mikronizowana, chlorek sodu, tlenek magnezu, chelat cynku, probiotyk, aromat, chelat miedzi, selen.

energia 11,92 MJ
białko 106,4 g
wapń (Ca) 7,4 g
fosfor (P) 5,0 g
magnez (Mg) 4,4 g
żelazo (Fe) 137,16 mg
miedź (Cu) 81,02 mg
cynk (Zn) 237,5 mg
mangan (Zn) 73,08 mg
selen (Se) 0,43 mg
potas (K) 10,5 g
sód (Na) 1,52 g
chlor (Cl) 2,81 g
włókno 13,65 %
tłuszcz 8,9 %
lizyna 7,19 g
metionina +cysteina 4,88 g

Powyższe dane należy rozpatrywać w połączeniu z sianem przeciętnej jakości, gdyż mieszanka została zbilansowana z paszą objętościową w ilości uwzględniającej rodzaj wykonywanej pracy przez konia.

Zalecane dawkowanie

Mieszanka paszowa przeznaczona do stosowania jako jedyna pasza treściwa w dawce. Podawać w ilości około 600 - 800 g paszy na 100 kg masy ciała konia dziennie. Nie przekraczać ilości 2 kg na jeden posiłek.

Przykładowa dawka dzienna dla konia o masie 500 kg to 3-4 kg paszy plus 9-10 kg siana.
Mieszanka została zbilansowana z sianem przeciętnej jakości, w ilości uwzględniającej rodzaj wykonywanej pracy przez konia.

Wskazówka: Dawkowanie dostosować do kondycji konia i obciążenia pracą.

Opinie

Napisz opinię

Nuba Builder Musli worek 20kg

Nuba Builder Musli worek 20kg

Dla: konie i kuce w treningu pracujące nad rozwojem masy mięśniowej, mające problem z utrzymaniem wagi,

Cechy charakterystyczne: wysokobiałkowa, duża zawartość tłuszczu, dodatek otrębów ryżowych,

Dostępne opakowania: worek 20 kg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: