Nuba Builder Musli Balancer Zobacz większe

Pasza dla koni na rozbudowę masy mięśniowej Nuba Builder Musli Balancer. Worek 20kg

NMSPB20004

111,00 zł


Wysyłka do 3 dni roboczych od potwierdzenia płatności.


Dla: konie i kuce w treningu pracujące nad rozwojem masy mięśniowej, mające problem z utrzymaniem wagi,

Cechy charakterystyczne: wysokobiałkowa, duża zawartość tłuszczu, dodatek otrębów ryżowych,

Dostępne opakowania: worek 20 kg

Więcej informacji

Nuba Builder Musli to pasza wspomagająca rozwój masy mięśniowej u koni w treningu, jak i przybieranie na masie koni i kuców mających problem z jej utrzymaniem. Odpowiedni stosunek białka do energii, która utrzymana jest na dość wysokim poziomie, sprzyja rozwojowi mięśni bez powodowania tendencji do nadmiernego otłuszczania się konia. Zawarte w paszy białko dobrej jakości, o dużym udziale lizyny, cysteiny i metioniny, optymalizuje proces budowania masy mięśniowej. Jest też konieczne do regeneracji po treningach. Duży dodatek gamma oryzanolu z otrąb ryżowych pozwala zwiększyć siłę i wydajność mięśni oraz zredukować tkankę tłuszczową. Witaminy oraz mikro i makro elementy wkomponowane są w łatwo przyswajalnej formie pozwalając odżywić organizm przy wzmożonej pracy. Musli to jest idealną paszą dla koni dążących do doskonałej kondycji treningowej oraz będących w szczytowej formie. Pasza stosowana zgodnie z zalecanym dawkowaniem nie wymaga żadnej dodatkowej suplementacji.*


*w przypadku braku wcześniej stwierdzonych znacznych niedoborów. Jeżeli uprzednio stwierdzone zostały niedobory konieczne może okazać się ich dodatkowe uzupełnienie.

Skład i analiza

Otręby ryżowe, jęczmień mikronizowany płatkowany, lucerna mączka, kukurydza mikronizowana płatkowana, drożdże paszowe, otręby pszenne, soja mikronizowana, wysłodki buraczane niemelasowane, siemię lniane, łuska sojowa, słonecznik w łupinie, łuska słonecznika, tlenek magnezu, chlorek sodu, chelat cynku, probiotyk, aromat, chelat miedzi, selen.


energia 12,19 MJ
białko 118,4 g
wapń (Ca) 8,9 g
fosfor (P) 6,3 g
magnez (Mg) 6,51 g
żelazo (Fe) 155,41 mg
miedź (Cu) 157,5 mg
cynk (Zn) 439,6 mg
mangan (Zn) 104,01 mg
selen (Se) 0,66 mg
potas (K) 13,04 g
sód (Na) 1,9 g
chlor (Cl) 3,27 g
włókno 13,98 %
tłuszcz 10,98 %
lizyna 8,6 g
metionina +cysteina 4,7 g

Powyższe dane należy rozpatrywać w połączeniu z sianem przeciętnej jakości, gdyż mieszanka została zbilansowana z paszą objętościową w ilości uwzględniającej rodzaj wykonywanej pracy przez konia.

Zalecane dawkowanie

Mieszanka paszowa uzupełniająca przeznaczona do stosowania pół na pół z owsem. Podawać w ilości około 300 - 400 g paszy balancer na 100 kg masy ciała konia dziennie. Nie przekraczać ilości 2 kg paszy (włącznie z owsem) na jeden posiłek.

Przykładowa dawka dzienna dla konia o masie 500 kg to 1,5 - 2 kg paszy balancer, 1,5 - 2 kg owsa plus 9-10 kg siana.
Mieszanka została zbilansowana z sianem przeciętnej jakości, w ilości uwzględniającej rodzaj wykonywanej pracy przez konia.

Wskazówka: Dawkowanie dostosować do kondycji konia i obciążenia pracą.

Opinie

Oceń 
-->
2018-10-03

Polecam

Świetna pasza, jak każdy produkt z tej firmy, który do tej pory próbowaliśmy.
Koń chętnie zjada, powoli nabiera kształtów. Idealne uzupełnienie przy karmieniu podstawowym typu owies czy wysłodki, aby zapewnić odpowiednie makro.
W całej diecie mamy również inne produkty tej firmy, które łącznie tworzą idealne zapotrzebowanie dla mojego konia.

  Oceń 
  -->
  2018-04-10

  Polecam

  Ogromnie się martwiłam o klacz ,która mimo diety wciąż była w kiepskiej kondycji. Aż trafiłam na Nuba Builder Musli Balancer. Produkt supernowy !!! Klacz bardzo ładnie nabiera masy, ma piękne i lśniące futro - dlatego gorąco polecam dla koni trudno przybierających na wadze! I powiem tak-testowałam różne pasze ale tylko ta pasza przyniosła tak rewelacyjne efekty. Polecam bardzo!!

   Oceń 
   -->
   2017-09-21

   Polecam

   Pasza jest na prawdę dobra, od ponad roku stosujemy pasze od Nubaequi, każda spełnia swoją role, Bulider, dodał koniowi energii i zapału ale nie w ordynarny sposób, koń po prostu jest chętny do pracy i ambitny, stosujemy drugi worek, efekty na młodej pięciolatce która ma problemy z nabudowaniem się i ,,spalaniem" z nerwów powoli są widoczne,szyja ładnie się zaokrągla, a zadek nabudowuje, stosujemy dalej.
   Koń bardzo chętnie je pasze. Pachnie ładnie.

   • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
   Oceń 
   -->
   2017-04-24

   Pasza super

   Pasza genialna. Próbowałam wszystkiego żeby utuczyć mojego chudzielca, dopiero po tej paszy widać efekty i to już po miesiącu. Polecam!!!

   • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Nuba Builder Musli Balancer worek 20kg

   Nuba Builder Musli Balancer worek 20kg

   Dla: konie i kuce w treningu pracujące nad rozwojem masy mięśniowej, mające problem z utrzymaniem wagi,

   Cechy charakterystyczne: wysokobiałkowa, duża zawartość tłuszczu, dodatek otrębów ryżowych,

   Dostępne opakowania: worek 20 kg

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: