Najczęściej kupowane

Promocje

Zioła dla koni - Peletki Ziołowe

Jako producent wyrobów dla koni, wiemy jak ważna jest dbałość o kondycję i zdrowie zwierząt. Oferujemy różnorodne zioła dla koni, które starannie komponujemy wierząc w siłę ziołolecznictwa. Ich skład konsultowany jest z dietetykami, a także lekarzami weterynarii. Przy opracowywaniu receptur ziół dla koni, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby...

Jako producent wyrobów dla koni, wiemy jak ważna jest dbałość o kondycję i zdrowie zwierząt. Oferujemy różnorodne zioła dla koni, które starannie komponujemy wierząc w siłę ziołolecznictwa. Ich skład konsultowany jest z dietetykami, a także lekarzami weterynarii. Przy opracowywaniu receptur ziół dla koni, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby ich organizmów. Mieszanki w naszym wykonaniu są przygotowane z wyselekcjonowanych składników, a ich celem jest poprawa zdrowia i kondycji.

Oferujemy zioła dla koni dostępne w postaci sprasowanych paletek, które zachowują smak i aromat składników. Ponadto, peletowanie ziół pozytywnie wpływa na zachowanie ich walorów leczniczych. Hamuje proces utleniania i rozpadu związków chemicznych oraz eliminuje wilgoćdzięki czemu dłużej zachowują one smak, aromat i enzymy. Nie ulatniają się też dobroczynne olejki eteryczne. Bazą do produkcji naszych peletek jest wosk pszczeli o dużej aktywności antybiotycznej. Proponujemy mieszanki na różne dolegliwości, wspomagające aparat ruchy, układ oddechowy, odpornościowy, krwionośny, nerwowy, a także poprawiające stan skóry i sierści. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Zioła dla koni - Peletki Ziołowe

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów