Najczęściej kupowane

Nuba Musli - seria podstawowa

Pasze NUBA MUSLI podstawowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb żywieniowych każdego konia. Receptury zostały tak skomponowane, aby odpowiadały zróżnicowanym potrzebom żywieniowym uwarunkowaniom, specyfiką treningu, wielkością, wrażliwością organizmu i stanem zdrowia. Oferujemy ponad 10 rodzajów pasz typu musli specjalnie dostosowanych do różnych potrzeb koni i stale poszerzamy asortyment.

Wszystkie nasze mieszanki opracowujemy w dwóch wersjach: pasze kompletne i balancery

Nuba Musli - seria podstawowa Jest 19 produktów.

Podkategorie

 • Pasza kompletne

  Do stosowania jako jedyna pasza treściwa w codziennym żywieniu. Przy ich komponowaniu uwzględniona została właściwa ilość paszy objętościowej dla danej grupy koni. Składniki poszczególnych mieszanek zostały tak dobrane, by nie było potrzeby stosowania dodatkowej suplementacji. Wybór tej paszy to gwarancja najwyższej jakości składników i optymalnego żywienia każdego dnia.

  Proponujemy szeroką gamę pasz dla koni typu musli zbilansowanych odpowiednio dla poszczególnych grup użytkowych koni.

  Oferta pasz dla koni sportowych


  Pasze dla koni sportowych polecane są w szczególności zwierzętom w treningu, także tym  starującym w zawodach. Ich skład został starannie skomponowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb tej grupy koni. Produkty są bogate w witaminy, mikroelementy, białko i elektrolity niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania końskich organizmów. Specjalnie dobrane składniki paszy dla koni sportowych to źródło wolno uwalnianej energii, a dodatek włókna pozytywnie oddziałuje na wrażliwy przewód pokarmowy. Ich regularne stosowanie poprawia zdolności regeneracyjne organizmu. Dodatek siemienia lnianego, drożdże i probiotyki pozytywnie wpływają na układ pokarmowy, poprawiając trawienie.

  W naszym asortymencie znajdą Państwo również artykuły dla zwierząt czasowo odstawionych od treningów, koni w treningu lekkim czy użytkowanych kilka razy w tygodniu.

  Oferujemy także pasze specjalistyczne, niskoskrobiowe, dla koni z alergiami, dla koni mających trudności z utrzymaniem masy itp.

  Jeśli szukają Państwo odpowiednio zbilansowanych paszy dla koni sportowych czy rekreacyjnych, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 • Pasze balancer
  Pasze przeznaczone do stosowania w stosunku 50:50 z owsem. W odpowiedni sposób bilansują dietę opartą na sianie lub pastwisku i zbożach. Balancer uzupełnia jej niedobory i dostarcza wszystkch składników odżywczych.
  To doskonały wybór dla koni pensjonatowych, gdzie owies jest podawany jako jedyna pasza treściwa.
  Szeroki wybór mieszanek dla koni w formie niemelasowanego musli dla każdej grupy koni: od koni nie pracujących po konie sportowe potrzebujące paszy wysokoenergetycznej. Polecamy także nasze mieszanki specjalistyczne dla konie z alergiami, ze skłonnością do wrzodów żołądka, czy koni z problemami metabolicznymi.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów