Najczęściej kupowane

Oleje dla koni - zimnotłoczone

Dieta koni powinna być odpowiednio zbilansowana. To sposób, by zapewnić potrzebne składniki odżywcze i poprawić kondycję oraz ogólny wygląd zwierząt. Oferujemy Państwu oleje dla koni tłoczone na zimno, wytwarzane z roślin pochodzących z ekologicznych upraw i produkowanych w tradycyjny sposób – bez użycia rafinacji, środków chemicznych i pestycyd...

Dieta koni powinna być odpowiednio zbilansowana. To sposób, by zapewnić potrzebne składniki odżywcze i poprawić kondycję oraz ogólny wygląd zwierząt. Oferujemy Państwu oleje dla koni tłoczone na zimno, wytwarzane z roślin pochodzących z ekologicznych upraw i produkowanych w tradycyjny sposób – bez użycia rafinacji, środków chemicznych i pestycydów. Bez  zastosowania ziaren modyfikowanych genetycznie. Dzięki temu oleje dla koni są bogate w witaminy i składniki odżywcze, a także zawierają kwasy tłuszczowe niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierząt.

Oleje dla koni wysokiej jakości

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno lniany olej dla koni, jak i rzepakowy. Produkty wyróżniają się wysoką zawartością kwasów omega, które pozytywnie oddziałują na cały organizm, a w szczególności na układ krążenia, nerwowy i odpornościowy. Także korzystnie wpływa na stan skóry i sierści. Olej dla koni może być także doskonałym źródłem wolno uwalnianej energii. Ponadto, jego zastosowanie wspomaga regenerację tkanek, błony śluzowej, układu pokarmowego. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu.
Więcej

Oleje dla koni - zimnotłoczone 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów