Najczęściej kupowane

Mesz dla koni, otręby i wysłodki

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie koni, warto uzupełniać ich dietę o starannie skomponowane dodatki żywieniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo mesz, wysłodki, otręby ryżowe dla koni i wiele innych. Ich skład jest przemyślany i dostosowany do indywidualnych wymagań zwierząt. Proponujemy artykuły poprawiające kondycję, stan sierści i skóry ...

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie koni, warto uzupełniać ich dietę o starannie skomponowane dodatki żywieniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo mesz, wysłodki, otręby ryżowe dla koni i wiele innych. Ich skład jest przemyślany i dostosowany do indywidualnych wymagań zwierząt. Proponujemy artykuły poprawiające kondycję, stan sierści i skóry lub też dedykowane dla chudych i starszych koni, które potrzebują dodatkowego źródła energii. Bardzo dbamy o jakość naszych produktów i współpracujemy z dietetykami.

Otręby ryżowe wysokiej jakości

Oferujemy różne rodzaje otrębów ryżowych dla koni. Mogą być podawane wszystkim gatunkom koni i kuców. Zawierają makro i mikroelementy, a także witaminy z grupy B. Ponadto, otręby ryżowe dla koni posiadają w swoim składzie gamma oryzanol, który jest niezbędny w odbudowie masy mięśniowej. Dobrze przyswajalny tłuszcz z oleju ryżowego to doskonałe źródło energii.  Stosowanie otrębów ryżowych pomaga w odbudowie masy ciała. Można ich używać także podczas rekonwalescencji i przy wyczerpujących treningach.

Mesz dla koni jako uzupełnienie diety

Koniom nie mającym dostępu do trawy, przy schorzeniach związanych z układem pokarmowym zaleca się podawanie meszu. To świetny sposób na uzupełnienie diety. Polecany jest szczególnie dla koni sportowych, hodowlanych i ogierów, a także ze skłonnością do częstych zaparć. Duża ilość tłuszczu i białka pomaga w odbudowie masy ciała i przyspiesza rekonwalescencję po chorobie. Mesz zawiera bogate w kwasy tłuszczowe Omega-3 siemię lniane. Produkowana przez nas mieszanka posiada w swoim składzie wytłoki jabłkowe i słodki chleb świętojański, które poprawiają jej smak.

Wysłodki dla koni to doskonały dodatek paszowy.

Nasze wysłodki wyróżniają się zrównoważonym stosunkiem wapnia do fosforu. Składają się z czterech rodzajów otrębów i stanowią doskonałe źródło minerałów i witamin. Ich zaletą jest również minimalny poziom skrobi, zawartość siemienia lnianego pozytywnie wpływająca na stan skóry i sierści, a dodatek soi wzbogaca ładunek aminokwasowy. Wysłodki dla koni polecane są szczególnie dla chudych, starszych zwierząt, a także tych z problemami metabolicznymi.

Zapraszamy do zakupów, jeśli szukają Państwo dobrej jakości meszu, otrębów lub wysłodków dla koni.

Więcej

Mesz, otręby i wysłodki dla koni

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów