Najczęściej kupowane

Pasze musli dla koni

Konie to piękne, ale wymagające zwierzęta, którym należy dostarczać starannie wyselekcjonowanych składników. Jako producent paszy dla koni, przykładamy ogromną uwagę do jakości. Komponujemy produkty, tak, by zadbać o wrażliwy układ pokarmowy zwierząt i dostarczyć cennych witamin oraz minerałów. Współpracujemy z dietetykami, którzy troszczą się, ...

Konie to piękne, ale wymagające zwierzęta, którym należy dostarczać starannie wyselekcjonowanych składników. Jako producent paszy dla koni, przykładamy ogromną uwagę do jakości. Komponujemy produkty, tak, by zadbać o wrażliwy układ pokarmowy zwierząt i dostarczyć cennych witamin oraz minerałów. Współpracujemy z dietetykami, którzy troszczą się, by pasze w formie musli dla koni wspomagały zdrowie i kondycję. Nasze produkty posiadają zbilansowaną ilość aminokwasów oraz zawierają wysoko przyswajalne lipidy. Energia i białko dostarczane są w odpowiednich proporcjach. Staranie zbilansowany jest także poziom minerałów i witamin. Dzięki temu nie muszą Państwo dodatkowo stosować suplementów diety. Do produkcji używamy roślin, które nie zawierają pestycydów ani GMO. Pasza dla koni, którą oferujemy jest szczelnie pakowana i zabezpieczona przed wilgocią.

Musli dla koni wysokiej jakości

Zapewniamy szeroki asortyment produktów. Musli dla konia powinno wyróżniać się dobrą jakością.  W naszym sklepie można znaleźć mieszanki dla różnych ras oraz specjalistyczne pasze dla koni, które podaje się podczas treningów. Seria Care przeznaczona jest do profesjonalnych hodowli. Pasza dla koni w naszym wykonaniu nie zawiera melasy. Jest wytworzona na bazie mikronizowanych termicznie zbóż, które są łatwiej strawne i doskonale przyswajalne. Musli dla koni wyróżnia się wysoką zawartością naturalnego włókna, a także mikro i makroelementów. Ponadto, zawiera cenne prebiotyki i probiotyki, które zapewniają równowagę flory jelitowej.Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli szukają Państwo muli dla konia jakości premium.

Pasze proponujemy w dwóch seriach:

- serii podstawowej, gdzie znajdują się pasze dla różnych grup wiekowych i użytkowych koni, 
- serii Care dla hodowców, gdzie pasze odpowiadają potrzebom koni na każdym etapie rozrodu.
Więcej

Pasze musli dla koni Jest 36 produktów.

Podkategorie

 • Nuba Musli - seria...

  Pasze NUBA MUSLI podstawowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb żywieniowych każdego konia. Receptury zostały tak skomponowane, aby odpowiadały zróżnicowanym potrzebom żywieniowym uwarunkowaniom, specyfiką treningu, wielkością, wrażliwością organizmu i stanem zdrowia. Oferujemy ponad 10 rodzajów pasz typu musli specjalnie dostosowanych do różnych potrzeb koni i stale poszerzamy asortyment.

  Wszystkie nasze mieszanki opracowujemy w dwóch wersjach: pasze kompletne i balancery

 • Nuba Musli - seria...

  Hodowla koni to niezwykle wdzięczne zajęcie, które wymaga jednocześnie dużego nakładu pracy. Pragniemy Państwa w tym wspomóc, dlatego oferujemy najlepsze pasze dla koni hodowlanychNuba Musli serii CARE, które posiadają w swoim składzie wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Produkty dostępne w naszym sklepie przeznaczone są na każdy etap hodowli koni.

  Klacze w ciąży potrzebują paszy, która dostarczy im umiarkowanej energii i odpowiednio zbilansowanego ładunku pierwiastków. Pasza dla klaczy źrebnych od dziewiątego miesiąca, a także dla klaczy podczas laktacji, powinna spełniać szereg dodatkowych wymogów. Ten okres jest szczególnie wymagający dla organizmu matki, ponieważ występuje wzmożone zapotrzebowanie na składniki pokarmowe, zwłaszcza na białko i mikroelementy. W dziewiątym miesiącu ciąży źrebię zwiększa swoją masę nawet o 60%, dlatego kluczowe jest podawanie specjalnej paszy dla klaczy, która zawiera w sobie dużą dawkę magnezu.

  Nowo narodzone źrebięta także potrzebują nieco innego pokarmu od dorosłych klaczy i ogierów. Oferowane przez nas pasze dla koni hodowlanych doskonale odpowiadają ich potrzebom. Można je podawać już od piątego tygodnia życia, ponieważ są łatwe do gryzienia i strawienia. Ponadto w naszym sklepie dostępne są pasze dla nieco starszych źrebiąt - odpowiednio odsadków, roczniaków, dwulatków a także koni trzyletnich wprowadzanych w trening.

  Każda z mieszanek paszy dla koni hodowlanych została starannie zbilansowana, aby zapewnić jeszcze lepsze wsparcie na każdym etapie rozwoju tych pięknych zwierząt.

  Wszystkie nasze mieszanki opracowujemy w dwóch wersjach: pasze kompletne i balancery.

  Zapraszamy do wyboru wysokich jakościowo pasz dla koni hodowlanych. Wspólnie zadbamy o ich prawidłowy rozwój.

 • Pasze NuVena

  Pasze marki NuVena to linia pasz nie zawierająca owsa. Pasze te mogą stanowić podstawę posiłków treściwych dla koni lub być ich uzupełnieniem. Wszystkie mają postać musli. Zastosowane komponenty i dodatki witaminowo mineralne pozwalają na optymalne wyważenie pomiędzy jakością a dobrą ceną.

  Gama produktów uwzględniająca pasze dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych. W ofercie NuVeny znajdują się pasze w postaci musli dla koni o różnych cechach; wysokoenergetyczna, niskoenergetyczna, wysokobiałkowa, bez udziału zbóż, niskoskrobiowa itp.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów