Najczęściej kupowane

Suplementy dla koni

W ofercie suplementy dla koni Equina o złożonych składach zbilansowanych w clu poprawy konkrenyh obszarów zdrowia koni, a także suplementy jednoskładnikowe NuVena Adds.

Equina - suplementy jakości weterynaryjnej niemieckiego producenta EqunaVet. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Equina w Polsce. 

NuVena Adds - seria suplementów jednoskładnikowych. Przystępne ceny, szeroki wybór i różne gramatury do wyboru.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli szukają Państwo właściwie zbilansowanych suplementów dla koni.

Suplementy dla koni Jest 54 produktów.

Podkategorie

  • EquinaVet

    Produkty z serii EquinaVet to wysoko przyswajalne suplementy dla koni jakości weterynaryjnej. Skład opracowany przez pionierów suplementacji; zespół Equinavet składający się z lekarzy weterynarii, dietetyków oraz hodowców.

    Suplementy dla koni marki Equina wyróżniają się starannie przemyślaną kompozycją wartości odżywczych i doskonałą przyswajalnością. Ich dopracowana receptura jest wynikiem wieloletnich badań. Dyrektor Equinavet - Klaus Beckmann, stworzył znaną i docenianą markę Equistro w 1981 roku. Był zarówno prezesem jak i mózgiem przedsięwzięcia, które stworzyło tak udaną gamę produktów.Wieloletnie badania pod kątem jakości, przyswajalności i wyników zaowocowały udoskonalonymi recepturami produktów Equina opracowywanymi przez dr Beckmann'a i jego zespół EquinaVet.

    Marka Equina to najnowsza generacja suplementów paszowych dostępnych w wybranych krajach Europy i świata od 2007 roku. Asortyment naszych produktów jest bardzo zróżnicowany. Znajdą Państwo preparaty na różne potrzeby i dolegliwości zwierząt. Oferujemy suplementy dla koni, które poprawiają aparat ruchu, dodają energii, wspomagają układ oddechowy czy mięśnie i wydolność koni. Posiadamy także produkty dla koni z anemią, niedowagą lub po zabiegach weterynaryjnych. Przy biegunce i gorączce polecamy elektrolity w proszku, które są niezbędne w procesie stabilizacji gospodarki wodno-elektrolitowej. Jeśli zależy Państwu na uzupełnieniu składników odżywczych w organizmie, dobrym wyborem będzie bazowa mieszanka Equina Meganutril bogata w witaminy, aminokwasy, mikro i makroelementy. Posiadamy także produkty dedykowane źrebiętom. Mieszanki z serii Equina Meganutril Junior wpierają harmonijny rozwój kośća, wiązadeł, stawów, a także ścięgien. 

  • NuVena Adds
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów