Najczęściej kupowane

Suplementy dla koni

Oferujemy Państwu wysoko przyswajalne suplementy dla koni, które poprawiają ogólną kondycję organizmu. Ich skład został opracowany we współpracy z doświadczonym zespolem Equinavet: lekarzami weterynarii, dietetykami oraz hodowcami. Produkty z serii EquinaVet zostały opracowane z troską o każdy szczegół. Wyróżniają się starannie przemyślaną komp...

Oferujemy Państwu wysoko przyswajalne suplementy dla koni, które poprawiają ogólną kondycję organizmu. Ich skład został opracowany we współpracy z doświadczonym zespolem Equinavet: lekarzami weterynarii, dietetykami oraz hodowcami. Produkty z serii EquinaVet zostały opracowane z troską o każdy szczegół. Wyróżniają się starannie przemyślaną kompozycją wartości odżywczych. Zawierają cenne witaminy i minerały, a także mikro i makroelementy. Ich dopracowana receptura jest wynikiem wieloletnich badań. Dyrektor Equinavet - Klaus Beckmann, stworzył znaną i docenianą markę Equistro w 1981 roku. Był zarówno prezesem jak i mózgiem przedsięwzięcia, które stworzyło tak udaną gamę produktów.Wieloletnie badania pod kątem jakości, przyswajalności i wyników zaowocowały udoskonalonymi recepturami produktów Equina opracowywanymi przez dr Beckmann'a i jego zespół EquinaVet.

Marka Equina to najnowsza generacja suplementów paszowych dostępnych w wybranych krajach Europy i świata od jesieni 2007 roku.Asortyment naszych produktów jest bardzo zróżnicowany. Znajdą Państwo preparaty na różne potrzeby i dolegliwości zwierząt. Oferujemy suplementy dla koni, które poprawiają aparat ruchu, dodają energii, wspomagają układ oddechowy czy mięśnie i wydolność koni. Posiadamy także produkty dla koni z anemią, niedowagą lub po zabiegach weterynaryjnych. Przy biegunce i gorączce polecamy elektrolity w proszku, które są niezbędne w procesie stabilizacji gospodarki wodno-elektrolitowej. Jeśli zależy Państwu na uzupełnieniu składników odżywczych w organizmie, dobrym wyborem będzie bazowa mieszanka Equina Meganutril bogata w witaminy, aminokwasy, mikro i makroelementy. Posiadamy także produkty dedykowane źrebiętom. Mieszanki z serii Equina Meganutril Junior wpierają harmonijny rozwój kośća, wiązadeł, stawów, a także ścięgien. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli szukają Państwo właściwie zbilansowanych suplementów dla koni.

Więcej

Suplementy dla koni Jest 53 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów