Najczęściej kupowane

Suplementy dla koni Jest 60 produktów.

Podkategorie

 • EquinaVet

  Produkty z serii EquinaVet to wysoko przyswajalne suplementy dla koni jakości weterynaryjnej. Skład opracowany przez pionierów suplementacji; zespół Equinavet składający się z lekarzy weterynarii, dietetyków oraz hodowców.

  Suplementy dla koni marki Equina wyróżniają się starannie przemyślaną kompozycją wartości odżywczych i doskonałą przyswajalnością. Ich dopracowana receptura jest wynikiem wieloletnich badań. Dyrektor Equinavet - Klaus Beckmann, stworzył znaną i docenianą markę Equistro w 1981 roku. Był zarówno prezesem jak i mózgiem przedsięwzięcia, które stworzyło tak udaną gamę produktów.Wieloletnie badania pod kątem jakości, przyswajalności i wyników zaowocowały udoskonalonymi recepturami produktów Equina opracowywanymi przez dr Beckmann'a i jego zespół EquinaVet.

  Marka Equina to najnowsza generacja suplementów paszowych dostępnych w wybranych krajach Europy i świata od 2007 roku. Asortyment naszych produktów jest bardzo zróżnicowany. Znajdą Państwo preparaty na różne potrzeby i dolegliwości zwierząt. Oferujemy suplementy dla koni, które poprawiają aparat ruchu, dodają energii, wspomagają układ oddechowy czy mięśnie i wydolność koni. Posiadamy także produkty dla koni z anemią, niedowagą lub po zabiegach weterynaryjnych. Przy biegunce i gorączce polecamy elektrolity w proszku, które są niezbędne w procesie stabilizacji gospodarki wodno-elektrolitowej. Jeśli zależy Państwu na uzupełnieniu składników odżywczych w organizmie, dobrym wyborem będzie bazowa mieszanka Equina Meganutril bogata w witaminy, aminokwasy, mikro i makroelementy. Posiadamy także produkty dedykowane źrebiętom. Mieszanki z serii Equina Meganutril Junior wpierają harmonijny rozwój kośća, wiązadeł, stawów, a także ścięgien. 

 • NuVena Adds
 • MegaPack - duże...

  Skorzystaj z oferty suplementów w opakowaniach dużych opakowaniach Mega Pack! Kategoria produktów stworzona specjalnie z myślą o stajniach, hodowcach i właścicielach wielu koni. 

  To opłacalne rozwiązanie przy suplementowaniu dużej ilości koni. Mimo, że większe opakowania mają wyższą cenę to w przeliczeniu na jedną dawkę koszt suplementacji jest niższy. Ponadto to rozwiązanie redukuje liczbę odpadów co sprzyja środowisku!

  W ofercie znajdują się suplementy NuVena Adds, EquinaVet a także Biogen.

na stronę
Pokazuje 49 - 60 z 60 elementów
Pokazuje 49 - 60 z 60 elementów