Najczęściej kupowane

Nuba Musli - seria CARE dla koni hodowlanych

Hodowla koni to niezwykle wdzięczne zajęcie, które wymaga jednocześnie dużego nakładu pracy. Pragniemy Państwa w tym wspomóc, dlatego oferujemy najlepsze pasze dla koni hodowlanychNuba Musli serii CARE, które posiadają w swoim składzie wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Produkty dostępne w naszym sklepie przeznaczone są na każdy etap hodow...

Hodowla koni to niezwykle wdzięczne zajęcie, które wymaga jednocześnie dużego nakładu pracy. Pragniemy Państwa w tym wspomóc, dlatego oferujemy najlepsze pasze dla koni hodowlanychNuba Musli serii CARE, które posiadają w swoim składzie wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Produkty dostępne w naszym sklepie przeznaczone są na każdy etap hodowli koni.

Klacze w ciąży potrzebują paszy, która dostarczy im umiarkowanej energii i odpowiednio zbilansowanego ładunku pierwiastków. Pasza dla klaczy źrebnych od dziewiątego miesiąca, a także dla klaczy podczas laktacji, powinna spełniać szereg dodatkowych wymogów. Ten okres jest szczególnie wymagający dla organizmu matki, ponieważ występuje wzmożone zapotrzebowanie na składniki pokarmowe, zwłaszcza na białko i mikroelementy. W dziewiątym miesiącu ciąży źrebię zwiększa swoją masę nawet o 60%, dlatego kluczowe jest podawanie specjalnej paszy dla klaczy, która zawiera w sobie dużą dawkę magnezu.

Nowo narodzone źrebięta także potrzebują nieco innego pokarmu od dorosłych klaczy i ogierów. Oferowane przez nas pasze dla koni hodowlanych doskonale odpowiadają ich potrzebom. Można je podawać już od piątego tygodnia życia, ponieważ są łatwe do gryzienia i strawienia. Ponadto w naszym sklepie dostępne są pasze dla nieco starszych źrebiąt - odpowiednio odsadków, roczniaków, dwulatków a także koni trzyletnich wprowadzanych w trening.

Każda z mieszanek paszy dla koni hodowlanych została starannie zbilansowana, aby zapewnić jeszcze lepsze wsparcie na każdym etapie rozwoju tych pięknych zwierząt.

Wszystkie nasze mieszanki opracowujemy w dwóch wersjach: pasze kompletne i balancery.

Zapraszamy do wyboru wysokich jakościowo pasz dla koni hodowlanych. Wspólnie zadbamy o ich prawidłowy rozwój.

Więcej

Nuba Musli - seria CARE dla koni hodowlanych Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • Pasze kompletne seria...
  Pasze dla koni hodowlanych do stosowania jako jedyna pasza treściwa w codziennym żywieniu. Przy ich komponowaniu uwzględniona została właściwa ilość paszy objętościowej dla danej grupy koni. Składniki poszczególnych mieszanek zostały tak dobrane, by nie było potrzeby stosowania dodatkowej suplementacji. Wybór tej paszy to gwarancja najwyższej jakości składników i optymalnego żywienia każdego dnia.

  Pasze serii Care przeznaczone są dla koni hodowlanych: klaczy w ciąży, laktujących, źrebiąt odsadków, modzieży, ogierów.
 • Pasze balancer seria Care

  Pasze przeznaczone do stosowania z owsem lib innymi paszami ospodarskimi. W odpowiedni sposób bilansują dietę opartą na sianie lub pastwisku i zbożach. Balancer uzupełnia jej niedobory i dostarcza wszystkich składników odżywczych.
  To doskonały wybór dla koni pensjonatowych, gdzie owies jest podawany jako jedyna pasza treściwa.
  Szeroki wybór mieszanek dla koni w formie niemelasowanego musli dla każdej grupy koni hodowlanych.
  Pasze serii Care przeznaczone są dla klaczy w ciąży, laktujących, źrebiąt, odsadków, młodzieży, ogierów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów