Najczęściej kupowane

Nuba Equi jedzie na Igrzyska Olimpijskie w Tokio!
Nuba-Equi---Tokio.png
W zespole Nuba Equi ogromna radość! Takie wiadomości zdarzają się tylko raz w życiu!

Pasze Nuba Equi zostały zaakceptowane przez Ministerstwo w Japonii i pojadą na Igrzyska Olimpijskie do Tokio! To dla nas ogromna nobilitacja być jedynym polskim producentem pasz, który znalazł się na liście zatwierdzonych produktów.

Wszystko to jest możliwe dzięki Mateuszowi Kiempie i jego dzielnym koniom, dla którego trwa właśnie kolejny udany sezon startowy. Mateusz wraz z zawodnikami z Reprezentacji Polski wywalczyli kwalifikację we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego (WKKW) do startu na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2021.
Do startu, oprócz Mateusza, powołano jeszcze cztery pary: Paweł Spisak z Banderasem, Małgorzata Cybulska i Chenaro 2, Joanna Pawlak z Fanstastic Friedą i jako drugi rezerwowy Janek Kamiński i Jard.
Zawodnicy będą rywalizować w dniach 30 lipca - 2 sierpnia.


Trzymamy mocno kciuki za udane starty całego składu Drużyny Narodowej na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2021!!!


Jednocześnie cały nasz zespół chce podziękować Mateuszowi za zaufanie jakim od lat nas obdarza korzystając z naszych produktów i wygrywając!
 
Warto wspomnieć, że polski team WKKW jest obecnie w bardzo dobrej formie! Potwierdza to zdobyty drużynowo srebrny medal Pucharu Narodów WKKW 2021, który odbył się w Strzegomiu. Na ich występ na igrzyskach czekaliśmy 17 lat. Bez udziału polskiej drużyny odbyły się trzy edycje Letnich Igrzysk Olimpijskich; w Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Występ naszej drużyny na tegorocznych igrzyskach w Tokio, a także przedstawicieli pozostałych dyscyplin,  będzie można śledzić podczas transmisji na kanale Eurosport.